Office Information Technology TADBIRAN at TadbiranWeb.com!

درباره ما

دفتر فناوری اطلاعات تدبیران با هدف فعالیت در زمینه نرم افزار های تحت وب پا به عرصه وجود نهاد . در سال های ابتدایی همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا ، به طور تخصصی فعالیت خود را به اینترنت و وب متمرکز ساخت.

در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود ، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران بر یک ترازو قرار گیرند و توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا ، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است ، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای تدبیران ، تخصص و برای مشتریان ما رضایت را به همراه داشته است. طراحی وب سایت توسط ما ، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری ، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

هدف ما طراحی سایت های حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب ، ارائه خدمات بهینه سازی و بهبود وب سایت و پیاده سازی پورتال های تحت وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

ادامه مطلب

فلسفه ما

یک بازدید کننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند

اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد. هدف ما طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است.

طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با ،

شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

تجهیزات ما

تجهیزات ما نیروی کار متخصص و ماهری است که با رزومه عالی در کنار ما فعالیت می کند.

تدبیران با بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت و ارائه راه کارهایی متفاوت در زمینه IT توانسته کادر فنی حرفه ای، برگزیده از مجرب ترین ، ماهرترین و متعهد ترین افراد در زمینه طراحی وب سایت را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرد هم آورد. همچنین افتخار دارد راه حلهای جامعی در زمینه های مختلف از قبیل وب سایتهای فروشگاهی ، eticket و... را جهت پیشرفت تجارت الکترونیک شما ارائه کند.